Ремонт пилососу.


Дуже важливим, а якщо бути точніше, то невід'ємним атрибутом в нашому побуті є пилосос. Вже давно пішли в минуле мітли, віники і совки. Добре коли вірний помічник у хорошому робочому стані і в будь-який момент «прийде» на допомогу під час прибирання, але він не може бути вічним. З часом деталі пилососа зношуються, перегорають, виходять з ладу і вам ніяк не уникнути такої сумної події як ремонт пилососа. Не варто думати, що пилосос дуже легко і просто відремонтувати самостійно, це не так легко як здається. Все пов'язано з тим, що сучасні марки пилососів більш вдосконалені, в них більше використовується електроніки та інших запчастин і деталей, в яких розбираються тільки професіонали.

Як же визначити в якому стані ваш «вірний » помічник? Придивіться! Якщо під час прибирання пилососом з'явився неприємний сторонній запах, або пилосос погано втягує пил або ж не включається зовсім - прийшов час виконати ремонт пилососа.

Сервісний центр «Техсервіс Тернопіль» надаєповний спектр послуг, з ремонту пилососів в місті Тернопіль. У даний перелік входить:

- заміна двигуна;
- заміна кнопок;
- ремонт миючихпилососів ( заміна та ремонт вібропомп );
- ремонт мережевого шнура пилососа;
- ремонт або заміна котушок;
- чищення шлангів і фільтрів пилососа.

Звертайтеся до сервісного центру «Техсервіс Тернопіль» за телефонами або залиште заявку на сайті компанії.

Вартість послуг майстер може повідомити вам тільки після попередньої діагностики. Здійснюється ремонт пилососа на дому, що істотно заощаджує ваш час і кошти. Виїжджаючи на діагностику, майстер озброюється усіма необхідними запчастинами для пилососа, і, встановивши причину поломки, може на місці здійснити ремонт пилососа.

Фахівці компанії «Техсервіс Тернопіль» представляютьякісніпослуги і використовують сертифіковані запчастини для пилососа, підтвердженням цього є гарантія на виконану роботу.