Ремонт електричної плити.


Кухонна плита - це невід'ємний атрибут на кожній кухні, її можна назвати «годувальницею». І якщо вона перестає працювати, то вся сім'я залишається голодною і злою. На відміну від газових плит електричні плити набагато простіші в установці і в експлуатації, але ремонт електричної плити доводиться частіше робити, так як вони частіше ламаються.

До найпоширеніших поломок належить:

- частий перепад напруги в мережі (найчастіше є причиною поломки електроплит);
- пролита вода або ще, яка то рідина;
- механічні пошкодження;
- неправильна експлуатація електроплити.

Кваліфіковані фахівці сервісного центру «Техсервіс Тернопіль» якісно і швидко виконають ремонт електроплити у Тернополі. Наші майстри виконають ремонт електроплит на дому, і по закінченню ремонту нададуть вам гарантію на виконані роботи, ціна виконаних робіт вас теж приємно здивує. Для виклику майстра вам необхідно звернеться в СЦ побутової техніки у Тернополі - «Техсервіс Тернопіль». Зробити це можна двома способами:

- зв'язатися з менеджером сервісного центру, зателефонувавши по телефону. І в обов'язковому порядку повідомити наступні дані: поломку, адреса, за якою повинен прийти майстер, зручний вам час виконання ремонту електричної плити, контактні дані;
- відвідавши наш сайт, і там залишити заявку на виконання ремонту кухонної плити, заповнивши всі необхідні поля спеціальної форми.

Фахівцями сервісного центру надаються наступні послуги:

- консультація фахівця, виїзд майстра додому;
- заміна несправних деталей і вузлів;
- діагностика та з'ясування причин несправності;
- усунення несправностей різної складності;
- доставка нових деталей для електроплит та ін.. послуги .

По тому, як ви залишите заявку в компанії «Техсервіс Тернопіль» з вами зв'яжеться майстер і уточнить місце, і час на яке здійснюватиметься виклик, під час якого проводиться огляд і встановлюється причина поломки електроплити. Після проведеної процедури майстер повідомляє вам інформацію про причину поломки і шляхи її усунення, а також вказує точну вартість ремонту електричної плити. Після всіх організаційних питань майстер виконує ремонт електроплити на дому. Якщо потрібна заміна деталей, ви можете їх придбати безпосередньо у фахівця за доступною ціною, так як він працюють безпосередньо з постачальниками і всі комплектуючі сертифіковані.