Послуги
Ремонт мікрохвильової печі.
28 Січня 2014
Ремонт мікрохвильової печі.

Ринок побутової техніки на стільки вже широкий, що споживач може придбати будь-який потрібний йому товар відповідає всім його вимогам, починаючи з простих дешевих і до дорогих наворочених. Це саме стосується і мікрохвильових печей. Вони можуть бути простими з механічним управлінням - дешевші, і на електроніці - з ряду дорогих і більш функціональних. Але ні ті, ні інші не будуть служити вічно. Звичайно, якщо правильно експлуатувати мікрохвильову піч, то і термін її роботи буде довшим. Але рано чи пізно деталі будь-якої техніки виходять з ладу, чи то через якість, чи то через вік.

Якщо ж сталося так, що вам ніде розігріти їжу, і терміново потрібний ремонт мікрохвильової печі, вам з радістю допоможуть фахівці сервісного центру «Техсервіс Тернопіль». Одним з напрямків діяльності компанії є ремонт мікрохвильових печей в Тернополі.

Читати далі
Ремонт кондиціонерів.
28 Січня 2014
Ремонт кондиціонерів.

Сервісний центр «Техсервіс Тернопіль» надасть вам данупослугу в найкращому вигляді, і за найкоротший термін, та за прийнятну для вас вартість.

Чому вигідно працювати з нами? Відповідь проста ми пропонуємо своїм замовникам:

- якісний ремонт кондиціонера на дому;

- кваліфіковану діагностику кліматичної техніки, з подальшими рекомендаціями як правильно її експлуатувати, щоб вона залишалась в робочому стані якомога довше;

- співвідношення понять «ціна - якість» ;

- гарантія на ремонт кліматичної техніки і використовувані в роботі деталі.

Замовлення послуг сервісного центру «Техсервіс Тернопіль» відбувається наступним чином: ваш дзвінок приймає оператор сервісного центру. Ви повинні якомога точніше вказати марку кондиціонера, описати виниклу проблему, залишити правильні контактні дані. Після даної процедури до вас виїжджає майстер для того, що б провести діагностику і встановити причину поломки.

Читати далі
Ремонт пилососу.
28 Січня 2014
Ремонт пилососу.

Дуже важливим, а якщо бути точніше, то невід'ємним атрибутом в нашому побуті є пилосос. Вже давно пішли в минуле мітли, віники і совки. Добре коли вірний помічник у хорошому робочому стані і в будь-який момент «прийде» на допомогу під час прибирання, але він не може бути вічним. З часом деталі пилососа зношуються, перегорають, виходять з ладу і вам ніяк не уникнути такої сумної події як ремонт пилососа. Не варто думати, що пилосос дуже легко і просто відремонтувати самостійно, це не так легко як здається. Все пов'язано з тим, що сучасні марки пилососів більш вдосконалені, в них більше використовується електроніки та інших запчастин і деталей, в яких розбираються тільки професіонали.

Читати далі
Ремонт газової кухонної плити.
28 Січня 2014
Ремонт газової кухонної плити.

Якщо говорити про те, яку кухонну плиту краще вибрати газову або електричну, то це питання над яким можна посперечатись. Адже безпечніше і простіше в експлуатації електричні кухонні плити, але набагато надійніше все ж кухонні газові плити. Хоча вони набагато небезпечніше, ніж електричні, але і якісніше і володіють великим терміном експлуатації. Але якою б якісною була техніка, в той чи інший час, з якихось причин вона відмовляється працювати і потребує ремонту. Те ж саме стосується і кухонної плити. Приходить час, коли через неправильну експлуатацію або тієї ж «давнини» потрібний ремонт газової плити.

Читати далі
Ремонт електричної плити.
28 Січня 2014
Ремонт електричної плити.

Кухонна плита - це невід'ємний атрибут на кожній кухні, її можна назвати «годувальницею». І якщо вона перестає працювати, то вся сім'я залишається голодною і злою. На відміну від газових плит електричні плити набагато простіші в установці і в експлуатації, але ремонт електричної плити доводиться частіше робити, так як вони частіше ламаються.

Читати далі
Ремонт бойлера
28 Січня 2014
Ремонт бойлера

Нині, у наш час, при прописку в квартирі 3 і більше людей, оплачувати послуги за централізовану гарячу воду не кожному по кишені. Саме тому більшість людей використовують для нагріву води бойлери. Але враховуючи те, що вода дуже жорстка, говорити про довгий терміні служби бойлера трохи неправильно. Адже саме жорстка вода найгірший ворог бойлера.

Як же визначити, чи необхідний вам ремонт бойлера? Особливих знань для цього не потрібно, необхідно тільки уважно стежити за роботою водонагрівача. І якщо ви помітили: що для нагріву води, йде більше часу, ніж зазвичай, під час роботи бойлера з'явилися сторонні звуки або шум, вода змінила колір і їй властивий запах сірки, бойлер не включається або навпаки безперервно працює - зверніться до сервісного центру з ремонту побутової техніки «Техсервіс Тернопіль», і наші майстри здійснять ремонт бойлера на дому.

Читати далі
Ремонт посудомийної машини.
28 Січня 2014
Ремонт посудомийної машини.

Найскладнішою категорією ремонту посудомийної машини є третя категорія складності. При капітальному ремонті посудомийної машини майстер повинен мати досвід не лише у сфері електроніки, а й знати ази слюсарної справи, адже йому доведеться повністю здійснити розбирання посудомийної машини. Йому належить виконати наступні види робіт: заміна бака посудомийної машини, заміна корпусу посудомийної машини, заміна опор посудомийної машини, ремонт опор посудомийної машини та інші.

Спеціалістисервісного центру «Техсервіс Тернопіль» проводять ремонт побутовоїтехніки на дому. Звернутися в сервісний центр побутової техніки в Тернополі можна за наступними телефонами або залишити заявку на сайті.

 

Читати далі
Ремонт холодильника.
27 Січня 2014
Ремонт холодильника.

Важливим атрибутом на нашій кухні є холодильник. І він, як і інша побутова техніка не вічний. Як правило, ремонт холодильника потрібен в тому випадку, якщо він вже старенький або його неправильно експлуатували. А це зараз не рідкість, так як нові моделі холодильників обладнані складною електронікою, а вона вимагає дбайливого користування.

Однак не варто турбуватися, якщо сталася поломка холодильника - зверніться в сервісний центр «Техсервіс Тернопіль» і наш фахівець виконає ремонт холодильника на дому. Звертаючись, в сервісний центр «Техсервіс Тернопіль», обов'язкововкажіть марку холодильника і якомога докладніше опишіть поломку, це скоротить час діагностики та усунення проблеми. Наші майстри під час ремонту холодильника використовують тільки якісні та сертифіковані запчастини, оскільки безпосередньо працюють з постачальниками. Цей же факт дозволяє вам придбати запчастини до холодильника за прийнятними цінами.

 

Читати далі
Ремонт пральної машини.
27 Січня 2014
Ремонт пральної машини.

Сучасні технології в наш час вийшли вже на той рівень, що жінки з жахом сприймають факт прання брудної білизни вручну. Адже у кожної, люблячої, себе господині є незамінна, в цій справі, помічниця - пральна машина. Адже завдяки їй кожна господиня, прийшовши з роботи, може одночасно прати і готувати їсти. І який страх охоплює її, якщо, зайшовши у ванну, вона побачила калюжу води під пральною машиною або передчасно зупинився барабан .... Але не варто так засмучуватися - майстрисервісного центру «ТехсервісТернопіль» прийдуть на допомогу і ваша помічниця буде як нова.

Читати далі