Статті
Поломки індукційної поверхні і ремонт індукційних плит власними руками
05 Січня 2017
Поломки індукційної поверхні і ремонт індукційних плит власними руками
Індукційні варильні панелі давно увійшли в ужиток сучасної людини завдяки безлічі переваг перед звичайними плитами - більш висока потужність, низьке енергоспоживання, зовнішній вигляд в кращих традиціях сучасності. На жаль, навіть така високотехнологічна техніка, як індукційні варильні панелі, може виходити з ладу. Деякі поломки можна усунути тільки при зверненні в сервісний центр який надає послуги по ремонту індукційних панелей, тоді як інші цілком реально виправити в домашніх умовах своїми руками.
Читати далі
Чому ламаються мікрохвильові печі?
19 Жовтень 2016
Чому ламаються мікрохвильові печі?
Чому ламаються мікрохвильові печі?

До мікрохвильових печей люди ставляться по різному. Одні не можуть без них обійтися, інші вважають їх занадто шкідливими. Однак справна СВЧ-піч при нормальній експлуатації не завдає жодної шкоди, чого не скажеш про зламану піч. На щастя, мікрохвильовки рідко виходять з ладу, адже при правильному користуванні вони можуть служити по 8-10 років.
Читати далі
Чому пральна машина гуде або свистить при пранні?
30 Липня 2016
Чому пральна машина гуде або свистить при пранні?

Пральна машина свистить при пранні. Навіть в справному стані автоматична пральна машина видає деякий гул і свист, особливо під час інтенсивної роботи і це абсолютно нормально. Але бувають випадки, коли пральна машина гуде і гримить дуже сильно, так що це дратує. У даній ситуації мова може йти про серйозну несправності. У всякому разі, це привід серйозно задуматися і почати шукати причину неприємного звуку. Про причини даних звуків видаються пральною машиною, а також про способи їх усунення, поговоримо в даній статті.

 

Читати далі
Таблиця неcправностей газових плит.
12 Травня 2016
Таблиця неcправностей газових плит.
Готувати на газовій плиті одне задоволення. Найчастіше поширені несправності газових плит можуть створювати погані умови для роботи і перешкоджати якісному процесу готування, що безпосередньо позначиться не тільки на вашому настрої, але і на смакових якостях їжі. Усунення дрібних несправностей забере у вас кілька хвилин, але знайте при проведенні ремонтних робіт з плитою обов'язково дотримуйтесь всіх запобіжних заходів роботи з газом. Якщо ремонт газової плити може призвести до витоку газу, то його краще довірити досвідченим професіоналам.
Читати далі
Ремонт і підключення посудомийних машин.
16 Квітня 2016
Ремонт і підключення посудомийних машин.
«Техсервіс Тернопіль» - ремонт посудомийних машин в Тернполі. Проводимо роботи - підключення, установка посудомийних машин. Продаж - запчастини посудомийних машин. Дотримуємось вимог і рекомендації виробників, що забезпечить довгу і безвідмовну роботу Вашої техніки. Гарантія на всі роботи і запчастини.
Читати далі
Ремонт пральних машин Тернопіль - гарантоване вирішення проблеми
23 Березня 2016
Ремонт пральних машин Тернопіль - гарантоване вирішення проблеми

Поломка пральної машини, це проблема, яка потребує негайного розв'язання. Ми - фахівці компанії "Техсервіс Тернопіль", розуміємо це і готові вирішити її в найкоротші терміни і з бездоганною якістю.

Основні причини, за якими ви можете довірити нам ремонт пральної машини в Тернополі і областіМи професіонали своєї справи, працюємо на результат, вирішимо проблему з поломкою в найоптимальніші терміни.

Виклик майстра і діагностика ремонту пральної машини у нас безкоштовні *
Читати далі
Ремонт електричних плит і варильних панелей.
22 Грудня 2015
Ремонт електричних плит і варильних панелей.
Поломка електроплити, як правило, вимагає максимально швидкого ремонту. Адже без неї вам доведеться перейти на фаст-фуд до тих пір, поки не буде завершено ремонт кухонної плити. Ми знаємо, як некомфортно почувають себе господині, якщо у них зламана плита, тому все що Вам потрібно - це зателефонувати нам та оформити замовлення. Наш майстер передзвонить протягом двох годин і узгодить час приїзду.
Читати далі
Посудомийна машина - всі тонкощі ремонту.
22 Грудня 2015
Посудомийна машина - всі тонкощі ремонту.
Брудний і немитий посуд - це найстрашніший кошмар кожної господині. Але так було раніше, а зараз він вже не лякає, адже з'явилася помічниця - посудомийна машина. Тепер все стало легко і зручно - зібрав, уклав, включив - готово. Але й самі високотехнологічні прилади виходять з ладу, так може статися і з нашою машинкою. Як правило, такі проблеми виникають в самий невідповідний момент. Що робити і як з цим справлятися? Можна, звичайно, спробувати самому выдремонтувати або провести дыагностику, але от чи витримає такий ремонт ваша посудомийна машина - це питання.
Читати далі
Чому тече холодильник і як це виправити?
22 Грудня 2015
Чому тече холодильник і як це виправити?
Чому тече холодильник? Звідки в одну мить може з'явитися величезна калюжа всередині і під холодильником? Чому протягом декількох днів всередині холодильника наростає загадкова «снігова шуба»? Подібні питання нерідко задавала собі кожна людина протягом всього життя, тому що від несправностей не застрахований ніхто. Причому не важливо, скільки грошей ви віддали за свій холодильник, і якого він року випуску - вийти з ладу може навіть найсучасніша новинка.
Читати далі
Зависла пральна машина і зупинилася - що робити, як бути?
15 Грудня 2015
Зависла пральна машина і зупинилася - що робити, як бути?
Ситуація, коли зависає пральна машина, зазвичай виникає несподівано. Ще якихось пару хвилин тому машинка досить чітко виконувала програму прання і тут бац - і зависла. «Чому? Як? Що тепер робити? »- Зазвичай такі думки відвідують домогосподарку при виявленні несправності.

Основна проблема у відповідях на ці питання полягає в тому, що причин при зависанні пральної машини може бути не одна і не дві. У разі якщо Ваша пральна машина зависла, необхідно якомога швидше знайти причину і усунути її. Адже подальша експлуатація несправної машини може призвести до ще більш серйозних поломок, ніж є на даний момент.
Читати далі
Чистка та ремонт бойлера Тернопіль.
06 Жовтень 2015
Чистка та ремонт бойлера Тернопіль.
Якщо бойлер не включається, погано гріє воду, або він постійно відключається, то це ознаки того, що прийшов час провести профілактику водонагрівача. Чистка бойлера в Тернополі на дому - це область компетенції компанії «Техсервіс Тернопіль». Достатньо зателефонувати за вказаними телефонами і викликати нашого фахівця - він подбає про Вашого друга, який забезпечує вас гарячою водою.
Читати далі
Ремонт двигуна пральної машини.
14 Вересня 2015
Ремонт двигуна пральної машини.
Електродвигун необхідний кожній пральній машинці, оскільки за допомогою цього механізму виконуються такі корисні операції як прання, полоскання і віджимання. Не кожна поломка може стати підставою для заміни агрегату, деякі неполадки професійні майстри можуть усунути шляхом діагностики та ремонту пристрою.
Принцип дії електродвигуна пральної машини.Початок прання означає, що впускні клапани відкриваються і всередину бака надходить вода. Рідина проходить через ємності з миючими засобами, доставляючи їх в бак. Коли вода доходить до оптимального рівня впускні клапани закриваються.Після їх закриття відбувається включення нагрівального елемента. Вода підігрівається до потрібного рівня, тоді в роботу вступає електродвигун. З допомогою працюючого мотора починає обертатися перфорований барабан пральної машини будь якої торгової марки.
Читати далі
Типові поломки, які можуть виникати при роботі пральної машини.
01 Вересня 2015
Типові поломки, які можуть виникати при роботі пральної машини.
Користувачі пралок повинні знати, що ремонт побутового приладу, який вийшов з ладу - не є простим завданням, як це може на перший погляд. Ми раді будемо прийти на допомогу, та допоможемо вирішити усі проблеми, що стосуються роботи пральної машини. А вирішуються ці проблеми по простій схемі: є проблема - для її винекнення проводиться високоякісний ремонт пральної машини. 
Читати далі
Ремонт барабана пральної машини.
24 Червня 2015
Ремонт барабана пральної машини.

При виконанні будь-якої справи важливо дотримуватися дві речі: терпіння і техніки. Якщо з першим значенням все більш-менш зрозуміло, то другим пунктом більшість людей, чомусь нехтують. Треба сказати, прямо - ігнорують.

Сфера сервісного ремонту, якраз одна з тих областей, де дотримання техніки є законом. Встановлюючи деталь, фахівець повинен перш за все керуватися певними інструкціями та правилами.

Читати далі
Як запобігти виходу з ладу побутової техніки?
10 Червня 2015
Як запобігти виходу з ладу побутової техніки?

Наш сучасний побут переповнений всілякою простою і складною побутовою технікою. Побутова техніка відіграє важливу роль в житті кожної людини. У наш час про надійність та якість побутової техніки дуже важко говорити, оскільки терміни служби техніки з кожним роком зменшується.

Наша майстерня з ремонту побутової техніки вирішить всі проблеми пов'язані з вашою побутовою технікою. Ми проводимо ремонт, встановлення та обслуговування: холодильників, морозильних камер, охолоджувачів, льодогенераторів, пральних машин, посудомийних машин, сушильних машин, кондиціонерів, плит, духовок, водонагрівачів, мікрохвильових печей.

Читати далі