Партнерська пропозиція.

Зацікавила співпраця з компанією « Техсервіс Тернопіль»?

Компанія «Техсервіс Тернопіль» - це спеціалізований сервісний центр в місті Тернопіль по ремонту великої побутової техніки, а саме: ремонт пральних машин, ремонт холодильників, ремонт кондиціонерів, ремонт мікрохвильових печей, ремонт пилососів, ремонт кондиціонерів і т.д.

Наш сервісний центр відрізняється від своїх конкурентів співвідношенням «ціна - якість», так як ремонт побутової техніки проходить на високому професійному рівні, і в той же час вартість на надані роботи залишається прийнятною для наших клієнтів. А, вартість це вагомий аргумент на сьогоднішній час.

Якщо ви майстер побутової техніки та досвід вашої роботи в даній сфері становить два і більше років, то ми раді запропонувати вам взаємовигідну співпрацю з «Техсервіс Тернопіль». Ми завжди раді плідній співпраці з професійними фахівцями.

Чому ми?

Незважаючи на те, що «Техсервіс Тернопіль» молода компанія, на ринку ремонту побутової техніки в місті Тернопіль та Тернопільській області, якість виконуваних робіт залишається на високій планці.

Крім цього ми постійно стежимо за розвитком сфери діяльності, в якій ми працює, що дозволяє нам бути завжди на висоті і дає можливість покращувати систему обслуговування наших клієнтів.

Також ми відповідально ставимося до ціноутворення на наші послуги, що дозволяє зацікавити клієнта. Наші клієнти можуть замовити у нас послуги на ремонт побутової техніки за прийнятну їм вартість і не думати про те, як доставити зламаний побутовий прилад на офіс сервісного центру, адже наш майстер приїде до вас додому і відремонтує зламалася техніку.

 У чому наша вигода ?

Метою нашої партнерської програми є підвищення зручності і швидкості обслуговування клієнтів. Саме тому, ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці. Якщо вас зацікавила наша ідея співпраці, то ми готові скласти ефективний план роботи, який буде вигідним і нам і нашим партнерам.