Презентація холодильників Hotpoint Day 1.


25 серпня відбулася презентація нової лінійки холодильників Hotpoint - «Day 1». Ці холодильники принципово відрізняються від приладів, які раніше випускала компанія. Лінійка надійшла в продаж з липня 2015 року, але модель, представлена ​​на презентації, буде доступна покупцям в Україні з другого тижня вересня.

«Це не зміна однієї або декількох деталей. Це повністю нова концепція »- розповіла керівник відділу тренінгу Hotpoint Тетяна Бочарова. Суть цієї концепції в збереженні продуктів ідеально свіжими - як в перший день. «Day 1» - це метафора первозданної свіжості.

Здоровий спосіб життя - один з провідних трендів на сьогодні. І ті, хто намагаються його вести, дуже уважно підходять до питань свого харчування. Ця тенденція, актуальна у всьому світі, привела до зростання продажів свіжих продуктів, що вимагають дбайливого зберігання - овочів, фруктів, зелені, і т.д. Зрозуміло, це викликало відповідне підвищення вимог до холодильників - вони повинні якомога довше зберігати цю свіжість. Hotpoint намагається відповідати запитам сучасних споживачів, які піклуються про своє здоров'я і дотримуються правильної і збалансованої дієти.

Тому презентація була проведена в незвичайному форматі невеликого еко-туру. Захід відбувся на фермі «Богдарня». На фермі британця Джона Копіскі виробляються молоко, м'ясо, а так само безліч смачних сирів. Ці фермерські продукти швидко псуються, і для їх зберігання потрібні особливі умови. Холодильники Day 1 володіють усіма необхідними характеристиками для того, щоб ці умови створювати.

Ідеальне поєднання температури і вологості для зберігання таких продуктів, як фрукти, овочі або молочна продукція створюється в ізольованому ящику Ultra Fresh Crisper. Ця технологія підтримує умови, необхідні для того, щоб їжа повністю зберігала смак, запах і всі корисні властивості. Можна просто задати необхідні параметри, і холодильник буде підтримувати їх, зберігаючи продукти.

Ще одне нововведення, покликане допомогти зберегти свіжість продуктів - це камера «3 в 1». Ця зона поєднує в собі функції зони свіжості (або «нульової зони», температура в якій наближена до 0 ° С), зони, в якій можна розморожувати продукти з морозильної камери, а так само в цьому відсіку можна швидко охолодити гарячу їжу. Для цього активується режим Chill Mode, який створює направлений повітряний потік, що забезпечує по всьому об'єму камери оптимальну температуру. Завдяки цьому режиму у відсік можна навіть ставити гарячий посуд з тільки що приготовленої їжею!

У рамках презентації проходив також майстер-клас з обробки, приготування та зберігання м'яса. І для його правильного зберігання у нових холодильників теж є спеціальна технологія. Пристрій Active Oxygen 2.0 допоможе боротися з хвороботворними бактеріями, які можуть утворитися в м'ясі при його неправильному зберіганні. Воно виділяє молекули озону в кількості, необхідній для того, щоб на 90% знизити розвиток бактерій і на 70% - поява неприємних запахів.

Спеціальна функція морозильного відділення вдвічі скорочує час заморозки продуктів: зниження температури з + 70 ° C до - 18 ° C відбувається всього за 4,5 години. Це дозволяє не тільки знизити час для заготовок, а й підвищити якість заморозки: кристали льоду, які утворюються в продуктах, значно менші при прискореному заморожуванні. Це означає, що структура продуктів пошкоджується набагато менше, а корисних речовин в їжі залишається більше.

Холодильники Day 1 - це нове слово в організації простору, як усередині приладу, так і на кухні. «Все-таки холодильник - це те, на що ми найчастіше дивимося на кухні. Можна сказати, це цей прилад - її серце. А що таке кухня? Це, як не парадоксально, найбрудніше місце в домі »- керівник відділу тренінгу Hotpoint. На холодильнику Ви не знайдете жодної обрізаної деталі, жодного бортика або бордюру. Це не тільки зменшує кількість елементів, на яких може скупчуватися пил і бруд, але ще й дуже стильно виглядає.

Ручки представлені в трьох варіантах - зовнішні, бічні, як би «втоплені» в бічній поверхні дверцята, і ручка, поєднана із сенсорною панеллю керування холодильника. А одне маленьке інженерне рішення допомогло вирішити одвічну проблему. Петля, за допомогою якої відкривається двері холодильника, розташовується не збоку, а зверху. Це дозволяє дверцятах при відкритті як би йти вглиб, що, в свою чергу зменшує технічний зазор, що залишається між холодильником і стіною кухні і зазвичай становить від 7 сантиметрів, скорочується до 12 міліметрів!

«При розробці нової концепції ми, в першу чергу, керуємося думкою людей. Здавалося б, що ще можна зробити з холодильником, таким звичним приладом? Тільки споживач може нам про це розповісти - як було б зручніше, що можна додати, а що прибрати ». «Day 1» - це не тільки здорове харчування, оптимальне використання простору, а, в першу чергу, орієнтація на покупця, на сучасну людину, її потреби та бажання.