Цікаві факти про пральні машини.


У них використовується технологія антибактеріальної обробки з використанням іонів срібла. Ця технологія дозволяє знищити 99,9% бактерій, а також захищає ваш одяг від появи і розмноження на ній нових бактерій протягом тривалого часу після прання. Крім знищення потенційно хвороботворних бактерій, іони срібла руйнують мікроорганізми, що сприяють розвитку шкірних і дихальних алергій. Неприємні запахи теж перестануть переслідувати вас - вони не з'являться ні на одязі, ні в барабані машини.

У пральних машинах Gorenje застосовується оригінальна система намочування білизни під назвою 4D. Білизна намочується з чотирьох сторін: знизу (екосистема, що подає воду знизу вгору, в бункер дозатора для змивання залишків порошку), зверху (душ-система, що орашає білизна водою, яка витікає з перфорованих накладок на стінках барабана) і з боків (i-система, в якій спеціальний насос закачує воду в трубку на внутрішній рамці дверцят люка і впорскує струмінь води на білизну). Завдяки такій системі білизна в баку швидко намочуюється, а миючий засіб розчиняється і швидко використовується, що гарантує відмінні результати прання і економічне витрачання води.

Практично всі машини марки Аriston мають спеціальну програму Саshеmirе Gold - в перекладі "Золотий Кашемір", спеціальний режим делікатного прання для прання вовняних виробів. В останніх моделях до неї додана програма Woolmark Platinum Care. При цій програмі білизна переться на підвищеній швидкості 90-100 обертів в хвилину і при зниженій кількості води. Даний режим прання запобігає звалюванню волокон вовни і не дає збиватися в кульки (за умови підбору відповідного прального порошку).

І завжди памятайте, що якою б дорогою не була пральна машина, вона може вийти з ладу в будь-який момент. Та ремонт пральної машини самомстійно виконувати не варто, краще зробіть заявку на виклик майстра на нашому сайті.