Новини
Презентація холодильників Hotpoint Day 1.
06 Листопада 2015
Презентація холодильників Hotpoint Day 1.

25 серпня відбулася презентація нової лінійки холодильників Hotpoint - «Day 1». Ці холодильники принципово відрізняються від приладів, які раніше випускала компанія. Лінійка надійшла в продаж з липня 2015 року, але модель, представлена ​​на презентації, буде доступна покупцям в Україні з другого тижня вересня.

«Це не зміна однієї або декількох деталей. Це повністю нова концепція »- розповіла керівник відділу тренінгу Hotpoint Тетяна Бочарова. Суть цієї концепції в збереженні продуктів ідеально свіжими - як в перший день. «Day 1» - це метафора первозданної свіжості.

Читати далі
Цікаві факти про пральні машини.
01 Вересня 2015
Цікаві факти про пральні машини.
У них використовується технологія антибактеріальної обробки з використанням іонів срібла. Ця технологія дозволяє знищити 99,9% бактерій, а також захищає ваш одяг від появи і розмноження на ній нових бактерій протягом тривалого часу після прання. Крім знищення потенційно хвороботворних бактерій, іони срібла руйнують мікроорганізми, що сприяють розвитку шкірних і дихальних алергій. Неприємні запахи теж перестануть переслідувати вас - вони не з'являться ні на одязі, ні в барабані машини.
Читати далі
Пральна машина Haier Wash20. Майбутнє прання або прання майбутнього?
11 Липня 2015
Пральна машина Haier Wash20. Майбутнє прання або прання майбутнього?
Пральній машині Haier Wash20 не вимагається порошок для прання, мило, або інші миючі або засоби для чищення. Вдумайтеся - не потрібно порошку для прання! Інноваційна технологія, яку розробила компанія Haier дійсно варта уваги.
Читати далі
Еволюція устаткування - від печі до кулінарного центру.
24 Червня 2015
Еволюція устаткування - від печі до кулінарного центру.
Винахід в 1976 році компанії Rational першого пароконвектомата координально змінило погляди на приготування продукції громадського харчування.
Пароконвектомати Rational работа на кухні стала ще більш привабливою. Пароконвектомат поєднав у собі функції декількох видів теплового обладнання і дозволив виробляти велику кількість продукції однаково високої якості за менший час і при цьому значно скорочуючи витрати. За попередньої продуктивності, вдалося скоротити кількість теплового обладнання на кухні, і зробити працю кухаря комфортним і ефективним.
Читати далі
Ідеальне рішення для невеликих форматів: холодильний стіл.
24 Червня 2015
Ідеальне рішення для невеликих форматів: холодильний стіл.
Сьогодні на українському ринку професійного технологічного та холодильного обладнання представлений широкий спектр холодильних і морозильних столів. Дане обладнання незамінне у виробництві, оскільки поєднує в собі дві основні функції: робочу поверхню і охолоджуваний обсяг, що дозволяє істотно економити місце на виробництві. Верхня панель холодильних столів, виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі, придатна для використання в якості робочої поверхні. Висота холодильного столу регулюється за допомогою ніжок. Столи оснащені електронним пультом управління. До основних характеристик відноситься автоматичне розморожування, динамічна система охолодження, низьке енергоспоживання. Температурний діапазон в охолоджуваних столах -2 ... + 10 С, у морозильних -18 ..- 23 С
Читати далі
Компанія Samsung Electronics представила інноваційну побутову техніку для кухні на найбільшому форумі Samsung в СНД - Samsung CIS 2015.
21 Травня 2015
Компанія Samsung Electronics представила інноваційну побутову техніку для кухні на найбільшому форумі Samsung в СНД - Samsung CIS 2015.
Алмати 18 лютого 2015 року - Компанія Samsung Electronics, глобальний лідер і інноватор в області споживчої електроніки і побутової техніки, представила ряд інноваційних рішень для кухні в рамках найбільшого форуму Samsung в СНД - Samsung CIS 2015. У числі новинок, що забезпечують розширені можливості і передовий користувальницький досвід - оновлена ​​лінійка популярних кухонних плит Samsung Flex DuoTM, оснащених двухдверною технологією Samsung Dual DoorTM, лінійка індукційних плит Slide-In Induction Samsung Chef Collection з інноваційною технологією Virtual Flame, стильний і продуктивний чотиридверний холодильник Samsung T9000, а також натхненна кращими шеф-кухарями світу лінійка професійної техніки для кухні Samsung Club des Chefs.
Читати далі
Розпочав роботу сайт СЦ
27 Січня 2014
Розпочав роботу сайт СЦ "Техсервіс Тернопіль"

Розпочинає роботу сайт сервісного центру побутової техніки « Техносервіс Тернопіль»

Сайт Техсервіс Тернопіль - це ресурс , який орієнтований на онлайн-підтримку та інформативність користувачів у сфері ремонту побутової техніки, з можливістю замовити послуги майстрів.

На сайті компанії кожен відвідувач можете знайти багато корисної інформації про те, як правильно експлуатувати побутову техніку, які профілактичні роботи і з якою періодичністю потрібно проводити, що може спровокувати поломку, коли варто звернутися за допомогою фахівців і багато чого ще...

Читати далі