Замовлення комплектуючих.


Зіткнувшись з потребою в ремонті побутової техніки, відразу ж охоплює жах. Адже це потрібно знайти хорошого майстра, узгодити дату і час діагностики проблеми. Після чого майстер скаже: «Потрібно купити деталі, які зламались». Але це ж треба їх, де то знайти, потім за ними поїхати забрати, а потім знову зустріч з майстром... Це ж стільки витрачено часу і коштів.

Ми ж пропонуємо вам оптимальний вихід з даної ситуації!

Якщо вам необхідна послуга - ремонт побутової техніки на дому, зверніться в наш сервісний центр «Техсервіс Тернопіль» і вам гарантовано оперативне вирішення виниклої проблеми.

У нас працюють тільки професійні майстри, що мають за спиною багаж всіх необхідних знань і досвіду. Вони запропонують вам оптимальні вирішення проблем, які стосуються ремонту побутової техніки.

Звернувшись до сервісного центру «Техсервіс Тернопіль» ви позбавите себе від непотрібних пригод і зайвої витрати грошей. Адже наш майстер, прийшовши до вас для проведення діагностики, озброєний всім необхідним інструментом і, найголовніше, деталями, які можуть знадобитися, коли він виконуватиме ремонт побутової техніки.

Усі комплектуючі побутової техніки, що використовуються майстрами компанії «Техсервіс Тернопіль» сертифіковані. При покупці деталей у майстра ви можете отримати гарантію на деталі і на виконані роботи. Саме цей факт підтверджує якість використовуваних запчастин.

Також вас приємно здивує вартість придбаних комплектуючи , адже вона буде істотно нижче ринкової. А все це тому, що фахівці компанії «Техсервіс Тернопіль» працюють напряму з виробниками деталей або з їх представниками.

У фахівців нашого сервісного центру ви можете придбати як оригінальні запчастини, так і аналоги, все залежить від бренду і марки того чи іншого приладу. А також від вашого бажання і фінансових можливостей.

Придбати ви можете комплектуючі для наступних типів побутової техніки:

- посудомийні машини;
- пральні машини;
- пилососи;
- холодильники та морозильні камери;
- кондиціонери;
- газові та електричні кухонні плити;
- бойлери;
- мікрохвильові печі.

Залишайте своє замовлення на сайті компанії «Техсервіс Тернопіль» і гарантовано отримаєте якісний ремонт побутової техніки на дому в Тернополі.