Вартість послуг.


Сервісний центр «Техсервіс Тернопіль» надає ряд робіт з ремонтування та встановлення габаритної побутової техніки в місті Тернополі та Тернопільській області.

У кожного клієнта, що звернувся в наш сервісний центр, перше питання: «А скільки це буде коштувати?». Так от, дати точну відповідь на поставлене запитання просто не можливо, тому що все залежить від складності поломки і необхідних деталей. Саме для цього спочатку майстер повинен діагностувати поломку і лише тоді він зможе озвучити вартість ремонтних робіт побутової техніки.

У вартість ремонту побутової техніки входить: діагностика, ремонт, заміна комплектуючих побутової техніки, гарантійне обслуговування.

Фахівці компанії «Техсервіс Тернопіль» здійснюють ремонт побутової техніки на дому. У випадку необхідності вилучення побутового приладу або його елемента на сервіс, з клієнтом складається акт вилучення, в якому вказується бренд, марка, назва приладу, суть поломки, комплектація приладу на момент вилучення, серійний номер і дату складання акту.

Зверніть увагу! Якщо ви викликали майстра і після проведеної ним діагностики, вас не влаштувала озвучена вартість або ще з якихось причин ви не хочете співпрацювати з даним фахівцем, ви можете відмовитися від послуг майстра, сплативши тільки проведену діагностику.

На всі виконувані роботи майстрами СЦ, пропонується гарантія від 6 до 12 місяців, залежно від приладу і складності поломки. У разі несправностей техніки у встановлений період, повторний ремонт або заміна запчастин здійснюється безкоштовно.