Консультація майстра.


Колектив СЦ  «Техсервіс Тернопіль» вітає всіх відвідувачів нашого сайту!

Компанія «Техсервіс Тернопіль» рада, що ви відвідали наш розділ онлайн-підтримки користувачів.

Якщо сталося так, що вам не була корисною та інформація, що розміщена на сайті «Техсервіс Тернопіль», то саме тому спеціально розроблена рубрика «Питання-відповідь», в якійрозсіщена вся необхідна і цікава для вас інформацію, що стосується ремонту побутової техніки Тернополі.

На сайті  СЦ  «Техсервіс Тернопіль» ви можете поставити будь-яке запитання, щодо профілактичних або ремонтних робіт такої побутової техніки: ремонт пральних машин, ремонт мікрохвильових печей, ремонт холодильників, ремонт пилососа, ремонт кондиціонерів, ремонт морозильної камери, ремонт бойлера, ремонт електричних і газових плит.

Ви маєте унікальну можливість проконсультуватися з майстрами стосовно запитань з приводу експлуатації та ремонту побутової техніки та її обслуговування.

Також на сайті сервісного центру «Техсервіс Тернопіль» ви можете залишити інформацію для виклику майстра додому. Щоб ми могли відправити до вас майстра заповніть форму "Виклик майстра", і в самий короткий термін з вами вийде на зв'язок оператор компанії, для уточнення отриманої інформації, часу, в який приходить майстер для виконання ремонтних робіт.

У майстрів, працюючих в компанії   крім консультації , ви можете замовити всі необхідні деталі (комплектуючі) для пральних машин, мікрохвильових печей, холодильників, морозильних камер, газової або електричної плити, пилососа або бойлера.